Bitcicoin Gate.io’da Listeleniyor; işlemler 23 Eylül’de başlıyor

Posted by

Dünyanın önde gelen dijital varlık ticaret platformlarından Gate.io’da Bitcicoin alım-satım işlemleri 23 Eylül 2022 saat 13.00’te başlıyor. Bitcicoin 2 Eylül’de de global borsalardan Bitget’te listelenmişti.

Bitci Holding çatısı altında faaliyet gösteren Bitci Teknoloji tarafından geliştirilen Bitcicoin, eylül ayının ikinci global listelenme sürprizini Gate.io ile yapıyor. Daha önce Bittrex, XT, Finexbox, LBank, ProBit, BigOne, Biconomy, MEXC Global ve son olarak 2 Eylül’de Bitget’te listelenen ve işlem görmeye başlayan Bitcicoin, Eylül’deki global listelenme zincirine eklediği Gate.io ile işlem gördüğü global borsa sayısını 12’ye yükseltti.

Bitcicoin yatırma işlemleri bugün başlıyor

2013 yılında kurulan ve kripto varlık ticaret hacmi açısından dünyanın önde gelen 10 kripto borsasından biri olan Gate.io’da yatırımcılar Bitcicoin yatırma işlemlerini 16 Eylül 2022 saat 15.00 itibarıyla yapabilecek. Alım – satım işlemleri ise 23 Eylül 2022 saat 13.00’te başlayacak.

Startup’ta 120 bin dolarlık airdrop

Bu arada Gate.io, Bitcicoin listelemesine özel olarak 22 Eylül saat 10.00’da başlayarak 23 Eylül saat 10.00’a kadar sürecek toplam 120 bin dolarlık Bitcicoin airdropunu kapsayan bir Startup düzenleyecek.

Bitci’nin sürprizleri devam edecek

Blockchain dünyasında en fazla ses getiren kripto varlıklar arasında yer alan fan token’ların uluslararası arenadaki en önemli geliştiricilerinden biri olan Bitci, önümüzdeki dönemde de ses getirecek yeni proje ve iş birliklerini hayata geçirmeye hazırlanıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.