Emma Stone Malibu’daki lüks evini 4.3 milyon dolara satıyor!

Posted by

2016 yapımı ‘La La Land’ filmindeki rolüyle ‘En İyi Kadın Oyuncu’ Oscar’ına layık görülen Emma Stone, üç yıldır birlikte olduğu Dave McCary ile iki yıl önce evlenmişti. Dave McCary ve Emma Stone, ilk çocuklarını geçtiğimiz yıl mart ayında kucaklarına almıştı.

 Emma Stone’un başrolünde olduğu Oscar ödül törenine damga vuran ve altı dalda Oscar´a layık görünen ´La La Land´ filmiyle ilgili dikkat çeken bir iddia ortaya atılmıştı.  Dünyaca ünlü ödüllü oyuncularda olan Emma Stone ve Ryan Gosling´in filmin büyük beğeni topladığı dans sahnelerinde kendilerinin olmadığı ortaya çıktı. ´La La Land´ filminin dans sahnelerinde dublör kullanılmış.

Dublör iddiasının ilk ortaya atıldığı şubat ayında film yapımcıları bu söylentileri reddetmişti. Emma Stone ve Ryan Gosling´in üç ay süren yoğunlaştırılmış dans eğitimi aldıklarını söylemişlerdi.

DUBLÖR GERÇEĞİNİN ÖNÜNE GEÇİLEMEDİ 

Daily Mail’in haberine göre filmin yapımcı şirketi Lionsgate, dublör gerçeğinin ortaya çıkmasının önüne geçmeye çalışsa da engel olamadı. Ryan Gosling’in ikisi dansçı olmak üzere üç dublörünün olduğu, Emma Stone’un dans sahnelerinin ise Emilie Livingston tarafından canlandırıldığı öğrenildi.

3.3 MİLYON DOLARA SATIN ALMIŞLARDI

Ünlü oyuncu Emma Stone, ABD’deki Teksas eyaletinin Austin şehrinde lüks bir eve taşındıktan sonra Malibu’da, uçurumun kenarına inşa edilmiş olan evini 4.3 milyona satışa çıkardı. Üç yatak odalı, iki banyolu ev, 1958 yılında inşa edilmiş. Stone ile komedyen ve yönetmen eşi Dave McCary, malikaneyi 2018’de 3.3 milyon dolara satın alarak yeniledi ve dört yıl sonra da satışa çıkardı.

PASİFİK OKYANUSU MANZARALI

163 metrekare büyüklüğündeki evin dev camları, içeri Pasifik Okyanusu manzarasını alıyor. Bir çıkmaz sokağın sonunda yer alan evin etrafı yemyeşil ağaçlarla çevrili. New York’da lüks bir dairesi de olan Stone’un Los Angeles şehrinin Westwood bölgesinde birden fazla mülkü var.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.