Futbolcu demeye şahit lazım! Hakeme saldırdı, maç iptal oldu

Posted by

Kayseri 1. Amatör Küme B Kümesi maçında Talas Egzersiz Yurdu ile Yeni Esenspor karşılaştı. Maçın birinci yarısında hakem Kemal Deliktaş, kendisine yönelik yapılan fiili hücumdan dolayı maçı tatil etti.

Kayseri 1. Amatör küme B Kümesi maçında Talas Antrenman Yurdu ile Yeni Esenspor karşılaştı. Argıncık Stadı’nda oynanan maçın birinci yarısı tamamlanmadan çaba sona erdi.

Hakem Kemal Deliktaş’ın yönettiği maçın birinci yarısında yaşanan gerginlik gitgide büyüdü. Talas Egzersiz Yurdu atağı esnasında yaşanan gerginlikte daha evvelden sarı kartı bulunan Yeni Esenspor’dan Gökhan Boyraz, rakip ekip oyuncusu Yasin Delikkuş’a yumruk attı. Yaşanan arbede sonrasında hakem Kemal Deliktaş, Gökhan’a kırmızı kart Yasin’e de sarı kart çıkardı. Bu ortada tribünden bir kişinin alana girmek istediği görüldü.

Kısa müddetli yaşanan gerginlik sonrasında maç kaldığı yerden devam etti. Karşılıklı atılan goller ile 1-1 devam eden maçın 38. dakikası oynanırken hakem Kemal Deliktaş, Esenspor’dan Ahmet Aslan’a direkt kırmızı kart çıkardı. Ekip kaptanı Murat Kara, hakemin gösterdiği kart sonrasında sert bir formda itirazda bulundu. Hakeme karşı fiili yaklaşımda bulunan Murat Kara da kırmızı kart gördü.

Hakem Kemal Deliktaş, kendisine karşı yapılan fiili müdahale sonrasında maçı bitirdi ve soyunma odasına gitti.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.