Gaye gösterilen Mabel Matiz’den açıklama: ‘Bizi zora da koysalar bildiğim yoldan şaşmam’

Posted by

Müzisyen Mabel Matiz’in ‘Karakol’ isimli yeni müziğinin klibi toplumsal medyada gericiler tarafından maksat alınmıştı. Matiz ve klibi, Twitter’da açılan “#MabelMatizHaddiniBil” başlıklı etiketle birlikte LGBTİ+ üzerinden maksat gösterildi.

RTÜK DE HAREKETE GEÇMİŞTİ

RTÜK Üyesi İlhan Taşcı da müziğin klibiyle ilgili “RTÜK, Mabel Matiz’in son müziği için tek tek tüm müzik kanallarını arayarak ‘yayınlamamalarını’ yoksa olacaklar konusunda aba altından sopa gösterdi” sözlerini kullanmıştı.

BİLDİĞİM YOLDAN ŞAŞMAM

Önceki akşam Yaz Konserleri çerçevesinde Bodrum Antik Tiyatro’da sahne alan Mabel Matiz, Karakol müziği hakkında açıklamalarda bulundu.

Karakol’u hayranlarıyla birlikte seslendirirken duygulanan Mabel Matiz; “Kısa vakitte hepinizin şarkıyı bu kadar benimsemesi beni çok duygulandırdı. Şarkıyı yazalı 9 ay oldu. Bu denli vakit nasıl içimde tuttum bilmiyorum. Bugüne kısmet oldu, sizde çabucak kucakladınız, sarmaladınız sağolun. Bizi zora da koysalar cana da koysalar bildiğim yoldan şaşmam” dedi.

Konser sonunda müzikseverlerin alkışlar eşliğinde sahneye geri dönen Mabel Matiz “Karakol” müziğini yine seslendirerek konseri noktaladı

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.