Hadise’nin olaylı boşanmasına eski aşkı Sinan Akçıl’dan yorum! Mehmet Dinçerler’e sahip çıktı “Hadise çıkacak”

Posted by

İş insanı Mehmet Dinçerler ile kısa vadeli münasebetini evliliğe taşıyan Hadise, 4 ay sonra boşanma kararı aldı. Eşi ve ailesinin baskısı yüzünden bu davayı açtığı tez edilirken, Hadise konser maratonuna devam ederken eşi Mehmet Dinçerler ise toplumsal medya hesaplarını kapattı. Dinçerler’in eski paylaşımları da toplumsal meydanın lisanına düştü. Çok sayıda reaksiyon alan Dinçerler’e Hadise’nin bir periyot aşk yaşadığı Sinan Akçıl sahip çıktı. Bakın neler söyledi?

SİNAN AKÇIL ESKİ AŞKI HADİSE’NİN BOŞANMASINA YORUM

Mehmet Dinçerler’e boşanma davası açan Hadise, bu kararı ile herkesi şaşkınlığa uğratmıştı. Toplumsal medyada en çok konuşulan mevzular ortasında giren ikili hakkında tezler da sürat kesmiyor.

SOSYAL MEDYA HESAPLARINI KAPATTI

Boşanma olayı ile Mehmet Dinçerler de toplumsal medya kullanıcıların yakın takibine girdi. Dinçerler’in daha evvel yaptığı tüm paylaşımlar ortaya çıkarken, yapılan linç sonrası toplumsal medya hesaplarını kapatmak zorunda kaldı. Dinçerler’e ise Sinan Akçıl sahip çıktı.

MEHMET DİNÇERLER’İ SAVUNDU

Bir periyotlar Hadise ile dolu dizgin bir aşk yaşayan Sinan Akçıl, eski sevgilisinin boşanma olayına dahil oldu.

Akçıl’a eski eşinin armağan ettiği 3,5 milyonluk yüzü geri istediği sorulunca Akçıl, “Öyle bir şey olmamıştır. Mehmet o denli bir çocuk değil” cevabını verdi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.