Mine Tugay gençlik iksirini bulmuş! O denli bir poz verdi ki “yaşlan artık sen de”

Posted by

Geçtiğimiz günlerde bisiklet kazası geçirerek hayranlarını korkutan Mine Tugay, toparlanmaya başladı. Medcezir, O denli Bir Geçer Vakit Ki üzere dizilerde rol alan 43 yaşındaki hoş oyuncu, toplumsal medyadan paylaşımlarına başladı. Instagram hesabından sık sık paylaşım yapan Mine Tugay son pozuyla genç kızlara taş çıkarttı. 43 yaşındaki oyuncunun fiziği parmak ısırttırdı. İşte Mine Tugay’ın genç kızlara taş çıkarttığı o pozu….

BİSİKLET KAZASI GEÇİRDİ

Geçtiğimiz günlerde bisiklet kazası geçiren ve makûs haberi toplumsal medyadan duyuran Mine Tugay, sevenlerini korkutmuştu. Elini sargıya alınan hoş oyuncu süratlice toparlanmaya başladı. Hatta yeni bir poz bile geldi.

43 YAŞINDA LAKİN HOŞLUĞU TÜKENMİYOR

En son Gülümse Yazgısına dizisinde rol alan ve Neval karakterini canlandıran Mine Tugay, paylaşımlarıyla herkesin dikkatini çekmeye devam ediyor. Hoşluğuyla kendine hayran bırakan 43 yaşındaki Mine Tugay, son pozuyla akılları baştan aldı.

GÖĞÜS DEKOLTESİYLE BÜYÜLEDİ

Mine Tugay Instagram hesabından yeni bir gönderi paylaştı. 43 yaşındaki hoş oyuncu göğüs dekolteli pozuyla parmak ısırttırdı. Oyuncunun fit bedeni ve hoşluğu genç kızları kıskandırdı.

BİNLERCE YORUM GELDİ

Mine Tugay’ın paylaşımı kısa müddette binlerce beğeni alırken üst üste yorumlar geldi. Takipçilerinden “Allah nazardan korusun” yorumları yapıldı.

MİNE TUGAY KİMDİR, NERELİDİR?

Mine Tugay (d. 28 Temmuz 1978, Konya), Türk dizi, sinema ve tiyatro oyuncusu.

Subay olan babasının misyon yeri olan Konya’da doğdu. Yeni Levent Lisesi’ni bitirdi.Oyunculuğa 1997 yılında Masal Gerçek Tiyatrosu’nda oynadığı Büyük Kulaklı Küçük Ayı isimli oyun ile adım attı. Birebir yıl Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimine başladı.

Ancak ortalarında Özge Özberk ve Has Namal’ın da bulunduğu 15 kişilik sınıftan ‘disiplinsizlik’ argümanıyla uzaklaştırılan 13 bireyden biri oldu. 1998 yılında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Kısmını kazandı.Konservatuvardan mezun olduktan sonra Semaver Kumpanya’da tiyatro oyunlarında oynamaya başladı.

2003 Yılında Işıl Kasapoğlu rejisiyle Onikinci Gece ve Kuşlar Meclisi oyunlarında oynadı. Tıpkı yıl Gülbeyaz isimli televizyon dizisinde rol aldı.2004 yılında İsmi Aşk Olsun isimli dizide ve Gönül Yarası isimli sinema sinemasında rol aldı. Birebir yıl Semaver Kumpanya’da Işıl Kasapoğlu ve Bülent Emin Fayda rejisiyle Mem ile Zin isimli oyunda oynadı.

‘Beko Plazma TV’ , ‘Eti Çay Keyfi’, ‘Anadolu Bank’, ‘Bosch Çamaşır Makinası’, ‘Ecobella Home’, ‘Bosch Logixx 8 Çamaşır Makinası’ oyuncunun yer aldığı reklam sinemaları ortasındadır.2005 yılında Aşk Her Yaşta isimli televizyon dizisinde oynadı. Bahçeşehir Üniversitesi İleri Oyunculuk Yüksek Lisansını tamamlarken ‘Aliye’ isimli dizide rol aldı.

2006 yılında Yüksek Lisans’ını bitirdi. Birebir yıl Tiyatro Dot’ta Emre Koyuncuoğlu rejisiyle Çok Uzak isimli oyunda oynayan Mine Tugay, Show TV’de yayınlanan Gülpare ve Star TV’de yayınlanan Benden Baba Olmaz isimli dizilerde başrolde yer almıştır.TRT1’de yayınlanan Aynadaki Düşman dizisinde Haluk Piyes ile başrol oynamıştır.

Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi isimli dizide’de Narkotik başkomseri Suna isimli karakteri canlandırmıştır. Klâsik Nazım Günleri’nde, Yılmaz Onay tarafından, okuma tiyatrosu olarak sahnelenen Nazım Hikmet oyunlarında, 2007 yılından bu yana her yıl istekli olarak rol almaktadır.

Kanal D’de yayınlanan O denli Bir Geçer Vakit Ki dizisinin 3.sezonunda Bahar karakteri ile katılmıştır. Dördüncüsü düzenlenen 2013 Antalya Televizyon Ödülleri’ni Engin Hepileri ile birlikte sunmuştur.2014’te atv’de yayınlanan Kalp Hırsızı dizinde Kenan Ece ile başrolü paylaşmış, fakat dizi bir mühlet sonra yayından kalkmıştır.Star Tv’de yayınlanan Medcezir dizinin birinci dönemi sonunda diziden ayrılmış, Twitter hesabı üzerinden senaristin role biçtiği ömrün bu olduğunu ve kendi isteğiyle diziden ayrılmadığını belirtmiştir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.