Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir birbirlerini öpmeye doyamadı!

Posted by

Demet Özdemir, yaklaşık 1.5 yıldır aşk yaşadığı şarkıcı Oğuzhan Koç’tan 14 Şubat Sevgililer Gününde evlilik teklifi almıştı. Çift, geçtiğimiz günlerde evlilik yolunda ilk adımı atmış, aile arasında düzenlenen törenle nişanlanmıştı. Ünlü çift, nişan sonrası soluğu Muğla’da almıştı. Göcek’te tatilin tadını çıkaran ikiliden güzel oyuncu, teknenin ön kısmında hem kitap okumuş hem de güneşin tadını çıkarmıştı. Sevgilisinin yanına gelen Koç ise Özdemir’i kahkahalara boğmuştu.

TELEFONLARI SUSMADI

Aşk dolu bakışları dikkatlerden kaçmayan ünlü çiftin telefonları hiç susmamıştı. Düzgün fiziğiyle adından söz ettiren Özdemir ve Koç, nişan tebriği nedeniyle yakınlarından gelen telefonları cevaplamıştı. Şarkıcının kendisini görüntüleyen muhabirleri fark etmesi ise eğlenceli anlara sahne olmuştu.

Teknenin güvertesinden dürbünle baktığı sırada gazetecileri fark eden ve sevgilisine gösteren Oğuzhan Koç, ellerini yana doğru açarak tebessüm etmişti. Daha sonra dürbünü alan Demet Özdemir, basın mensuplarına zafer işareti yaparak selam vermişti.

DÜĞÜN TARİHİ 28 AĞUSTOS

Oğuzhan Koç, daha önce düğün hakkında “İkimizin de takvimi çok yoğun, net tarih belirleyemedik” açıklamasını yapmıştı. Sosyal medyada yayınladıkları aşk pozları ile adlarından sıkça söz ettiren ünlü çiftin, düğün tarihine karar verdikleri geçtiğimiz günlerde ortaya çıkmıştı.

Manken Tara De Vries’in sunumuyla ekranlara gelen ‘Magazin D Yaz’ programının haberine göre; son dönemin en popüler çiftlerinden Oğuzhan Koç ile Demet Özdemir, 28 Ağustos’ta sınırlı sayıda davetlinin katılımıyla gerçekleşecek nikâh töreninde dünyaevine girecek.

TATİLİN TADINI ÇIKARDILAR

Tüm bunların ardından birlikte tatilin tadını çıkaran ünlü çift, önceki gün Aya Yorgi’de yer alan bir plajda objektiflere takıldı. Arkadaşlarıyla zaman geçiren ikili, birbirlerini öpmeye doyamadı.

İlerleyen saatlerde yakın dostları Mustafa Aksakallı da çifte katıldı. Demet Özdemir, Aksakallı’dan elini öperek yüz dolar aldı. Özdemir’e karşılık Aksakallı da Oğuzhan Koç’un elini öperek aldığı 100 doları Demet’e verdi.

Özdemir ile Koç akşama doğru ise toplanarak plajın restoran kısmına geçtiler.

İLK İKİ ŞARKI DEMET’E

Öte yandan Göcek’teki tatil sonrası Çeşme Aya Yorgi Koyu’nda konser veren Oğuzhan Koç’u, nişanlısı Demet Özdemir ve yakın arkadaşları Nurdan-İbrahim Büyükak çifti yalnız bırakmamıştı.

Sahneye çıkan Koç, ilk iki parçasını nişanlısı için söylemişti. Beyazlar içindeki 37 yaşındaki müzisyen, iki saat sahnede kalarak hayranlarını coşturmuştu.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.