“Özel jet” paylaşımıyla olay olan Kylie Jenner’dan geri adım

Posted by

Kris Jenner, geçtiğimiz günlerde “özel jet kararsızlığı” yaşayan küçük kızı Kylie Jenner hakkında endişeleniyor.

“The Kardashians” isimli reality gösteri programıyla tanınan ünlü menajer Kris Jenner’ın, Instagram fenomeni kızı Kylie Jenner’ın lüks harcamaları yüzünden kaygı duyduğu öğrenildi.

24 yaşındaki Kylie Jenner, bu hafta paylaştığı bir gönderide “Senin jetinle mi gidelim, benimkiyle mi?” diye yazarak hem ilgi hem de reaksiyon toplamıştı. Gönderide hem Kylie’nin hem de Kylie’nin sevgilisi Travis Scott’ın özel jetleri yer alıyordu.

Page Six’te yer alan habere nazaran, kızının menajerliğini de yapan anne Kris, bu gösterişten ötürü telaşlı.

Olay yaratan “özel jet” paylaşımı…

İKLİM KRİZİNİN SEBEPLERİ ARASINDA

Aileye yakın bir kaynak, “Kylie o kadar çok para harcıyor ki, jeti aldıktan sonra annesi devreye girip ona yavaşlamasını söylemek zorunda kaldı” dedi.

Jetin, 72 milyon dolar üzere yüksek bir pahaya sahip olduğu biliniyor. Güçlü ve nüfuzlu bireyler ortasında yaygın olan özel jetler, iklim krizine sebep olması sebebiyle kamuoyu tarafından sıkça eleştiriliyor.

Çıkan tartışmaların akabinde Kylie Jenner, ABD’de orta sınıf ailelerin gittiği Target mağazasına gittiği bir öykü daha paylaştı. Fakat tekrar tenkitlerin odağı olmaktan kurtulamadı. Zira varlıklı olduğu için Target’e gitmeyeceği ve paylaşımının da “gerçek dışı ve samimiyetsiz” olduğu belirtildi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.