Survivor’dan elenen Batuhan Karacakaya, akaryakıt fiyatlarını görünce şok oldu

Posted by

TV8 kanalında ekranlara gelen Survivor All Star 2022, 30 Haziran günü final yapmıştı. Müsabakayı ise Nisa Bölükbaşı kazandı.

Yarışmadan 6 ay sonra yarı finalde elenerek üçüncü olan Batuhan Karacakaya ise İstanbul’da günlük rutinlerine geri döndü.

Gezmeye çıkan Karacakaya, bir akaryakıt istasyonuna girerek otomobiline yakıt aldı. 6 ay sonra birinci kere akaryakıt alan Karacakaya, fiyatları görünce hayatının şokunu yaşadı.

Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Karacakaya, “Hayır, hayır, hayır… Olamaz” sözlerini kullandı.

ACUN ILICALI’DAN KARACAKAYA’NIN ANNESİNE SERT SÖZLER

Oğlunun elenmesinin akabinde toplumsal medya hesabından paylaşım yapan Gülhayat Karacakaya, Batuhan’ın hakkının yendiğini söylemişti.

Batuhan Karacakaya’nın annesi Gülhayat Karacakaya Twitter hesabından bir paylaşım yaparak “Oğlumun hakkını yiyenler haklarında boğulsun. On gündür her yere yazdım, çırpındım. Oğlumun yeniden hakkı yenecek dedim. Karşılık bulamadım. Ben kimim ki, duyduklarım beni kahrediyor. Oğlum yalnızca hak dediği için iki yıldır kaybettik. Hala her yeri ağrıyor. Gitti oğlumun emekleri. Hayatımın sonuna kadar canım çok yanacak” demişti.

NİSA, BATUHAN’IN 3 KATINA YAKIN FAZLA OY ALDI

Final kısmından sonra Survivor Ekstra’ya katılan Acun Ilıcalı, Nisa’nın tüm SMS’lerde birinci olduğunu ve Batuhan’dan 3 kat fazla SMS aldığını söylemişti.

Ilıcalı, “Oylamayla ilgili şunu söyleyebilirim; Batuhan’ın hakkı yenmedi. Bunu garanti edebilirim zira Nisa, Batuhan’ın üç katına yakın oy aldı. Batuhan’ın annesi ‘Hakkımı yendi’ diyor, ne hakkı yenmiş? Batuhan’ı severim ancak hayatında üç oylamaya girmiş, ikisinde elenmiş. Oğlunun emeğinin çalındığını düşünüyorsa, Nisa’nın oyu Batuhan’ın üç katı. Kim oğlunun hakkını yemiş, neden yesin?” demişti.

HERKESİ AFFEDERİM ANCAK NAMUSUMUZA LİSAN UZATANI AFFETMEM

Acun Ilıcalı, “Yıllar evvel bir bayan (Merve Büyüksaraç) çıktı, tezlerde bulundu. Mahkemeye verdim. Ofisime kadar geldiler, ‘Mahkemeyi geri çek’ diye rica ettiler. Herkesi affederim lakin ‘Namusumuzu lisan uzatanı affetmem’ dedim. Çatır çatır kazandım. Bütün Türkiye de bunu gördü. Hiç kimsenin hakkı bir gram yenmez. Ben çok kusur yaptım, kasti bir şey yapamadım. Birisini üzdüysem de telafi ettim. Seninle ne işimiz var! Neden hakkını yiyelim? Herkes haddini bilecek. Benim kırmızı çizgilerim belirli. Abuk sabuk argüman, iftira… Bunları kusura bakmayın kabul etmem. Yaptığım uygunlukları hiçbir vakit söylemeyeceğim. Yarışmacılarımız çok âlâ biliyor ki Acun ağabeyleri her vakit onlara elinden geldiği kadar destekliyor. Ne deseler yaparım. Benim için kıymetli beşerler. Herkesi de bir sefer daha uyarayım. Kendi aranızda istediğiniz konuşabilirsiniz” tabirlerini kullanmıştı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.