Türk Telekom oyunseverler için GameX 2022’de yerini aldı

Posted by

Türk Telekom, GameX 2022 Milletlerarası Dijital Oyun ve Cümbüş Fuarı’nda oyun, müzik, dijital ödeme platformu üzere yenilikçi tahlil ve markaları ile ziyaretçileriyle buluştu.

Türk Telekom’dan yapılan açıklamaya nazaran, şirket, teknoloji ve dijital dönüşümdeki öncü rolü ile birçok yeniliğe imza atıyor.

Bu çerçevede GameX 2022 Memleketler arası Dijital Oyun ve Cümbüş Fuarı’nda oyunseverler için yerini alan Türk Telekom, fuarda yenilikçi ve dijital markalarıyla bulunurken, ziyaretçiler turnuvalara, çekilişlere ve canlı yayınlara katılma fırsatı yakaladı.

Türk Telekom, oyun tutkunlarına özel kampanyaları, marka indirimleri ve daha birçok fırsat sunduğu markası GAMEON, gençlik markası Selfy, dijital müzik platformu Muud ve dijital oyun platformu Playstore ile yer aldığı fuarda, Counter-Strike: Küresel Offensive (CS: GO), FIFA22 turnuvaları düzenledi.

Şirket, standında düzenlediği aktiflikleri, ödüllü oyunları ve çeşitli markalara ilişkin indirim kodları kazandıran sürprizleriyle ziyaretçilere keyifli anlar yaşattı.

KAYNAK: AA

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.