Google Pixel 8 lansmandan önce kutusuyla görüldü

Google Pixel 8 serisinin lansmanı yaklaşıyor. Ancak bu büyük beklenen duyurudan hemen önce, şirketin temel Pixel 8 modeline ait olan “Hazel” renk seçeneği, perakende ambalaj kutusunun sızdırılan bir fotoğrafında ortaya çıktı. Bu sızdırılan fotoğraf, bir YouTube Kısa video içerisinde (TechOutlook aracılığıyla) fark edildi. Görüntüye baktığımızda, ambalajın bu renk seçeneğini doğruladığını görmekteyiz. Ayrıca ambalaj, cihazın ön, arka ve yan görünüşünü de bizlere sunuyor. Arka kısmında uzun bir vizör benzeri kamera modülü net bir şekilde gözüküyor. Ön tarafta ise ortada yer alan delikli selfie kamerası bulunuyor.

Pixel 8‘in ambalajı, 128GB depolama kapasitesine sahip Hazel renk seçeneği için. Resmi bilgilere göre, yaklaşan akıllı telefon 6,2 inç ekran (120Hz OLED panel) özelliği sunacak, 5G sub-6 bağlantısını destekleyecek ve G9BQD model numarasına sahip olacak.

Google Pixel 8 lansmandan önce kutusuyla görüldü

Kutunun içerisinde bir şarj kablosu ve Hızlı Geçiş adaptörü de bulunacak. Bu sızıntı, Pixel 8 Pro’nun kutu açılış fotoğraflarının sızdırıldığı haberiyle de aynı zamana denk geldi.

Şu ana kadar edindiğimiz bilgilere göre, Pixel 8, içerisinde Tenso G3 yonga setini barındıracak. Arka kısımda 50 megapiksellik çift kamera kurulumu bulunacakken, ön tarafta 10,5 megapiksellik bir selfie kamerası olabilir. Parmak izi ve yüz tanıma, IP68 su ve toz direnci ve kutudan Android 14 işletim sistemiyle birlikte gelecek diğer özellikler arasında. Google, Pixel 8 serisini bu hafta içerisinde tanıtacak, bu nedenle lansman etkinliği hakkında daha fazla bilgi için takipte kalın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx