Haftaya Bu 5 Altcoin Sepetinizde Olmalı: İşte Beklentiler!

Altcoin piyasası, Haziran’ın ETF başvuruları ve Temmuz’un Ripple zaferiyle bir miktar ivme kazandı. Bu yazıda, son haberler eşliğinde ivmeyi önümüzdeki haftaya taşıyabilecek 5 projeye yer verdik.

24 Temmuz haftasında bu 5 altcoin projesine dikkat

Dogecoin (DOGE)

İlk sıradaki Dogecoin (DOGE), Tesla’nın kaynak kodunun Bitcoin ve Dogecoin desteği içerdiği bilgisine dayanarak, şirkete ödeme yöntemi olarak entegre olacağına dair söylentilere yol açıyor. Bu esnada, fiyat açısından günlük ve haftalık bazda önemli kazanımlar elde etti. İvmenin önümüzdeki haftaya uzaması durumunda DOGE fiyatı fırsat bölgesi için zemin hazırlayacak.

Hedera (HBAR)

Diğer yandan HBAR, Hedera’nın Koreli banka ortakları Shinhan Bank ve SCB TechX ile yaptığı işbirliği sayesinde son zamanlarda yükseliş kaydetti. Fiyat bir miktar düşüş yaşadıktan sonra şu anda 0.05495 dolardan işlem görüyor.

TRON (TRX)

TRON, son zamanlarda toplam adres sayısında ve staking faaliyetlerinde büyük bir büyümeye tanık oldu. Aynı zamanda işlem hacmi açısından kripto piyasasına öncülük etmeye devam ediyor. Mevcut durumda, TRON şu anda 0.08065 dolardan işlem görüyor. Gün içinde hafifçe yükseldi, ancak son 30 günde birikmiş %13,28’lik bir artışa tanık oluyor.

Cronos (CRO)

Bu arada Cronos, kripto alanında yapay zeka (AI) yeniliğini savunan genel müdürü Ken Timsit’e ek olarak, kısa süre önce Assassin’s Creed gibi ikonik oyun serilerinin yaratıcısı Ubisoft ile bir ortaklık duyurdu.

Fiyatı şu anda gün içi %1,5 artışla 0.06027 dolardan işlem görüyor. Aylık grafikte %9 civarında değer kazandı.

XDC Network (XDC)

Son olarak, XDC Network (XDC) tüm listelerinde ilerleme kaydediyor. Ancak varlığın Haziran başında dördüncü yıl dönümünü kutlaması ve platformun daha yakın bir zamanda Tokyo, Japonya’da yapılacak olan Web3 konferansı WebX 2023’ün altın sponsoru olması dışında bu tür ilerlemelerin kesin nedeni net değil.

Fiyat açısından XDC, son 24 saate göre %20 değer kazandı. Son haberler fiyat üzerinde etkisini gösteriyor.

Kriptokoin.com olarak aktardığımız, son zamanların öne çıkan diğer ortaklık haberlerine bu yazıdan göz atabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx