Michael Caine’e göre uzun yaşamın sırrı genç eş

Sir Michael Caine, geçtiğimiz haziran ayında 87 yaşında hayatını kaybeden Glenda Jackson’la rol aldığı ‘The Great Escaper’ ile sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Oscar ödüllü oyuncu, 6 Ekim’de gösterime girecek dram türündeki yapımda, Normandiya Çıkarması’nın başlangıç günü anısına Fransa’da gerçekleşen kutlamalara katılmak için Britanya’daki bakım evinden kaçan bir İkinci Dünya Savaşı gazisini canlandırıyor.

“DAHA GENÇ EŞLER”

İngiliz yıldız, yeni filminin tanıtımı için Daily Mail’e röportaj verdi. 90 yaşındaki oyuncuya, uzun bir yaşamın anahtarının ne olduğu soruldu. “Öğün aralarında yemek yememek, sürekli spor ayakkabı giymek ve daha genç eşler” ifadesini kullanan Caine, “Düşmemeye mutlaka dikkat etmelisiniz” diye bir de ekleme yaptı.

50 YILLIK EŞİ İLE 14 YAŞ FARK!

İlk kez bir TV reklamında görüp aşık olduğu kendisinden 14 yaş küçük eski oyuncu ve model Shakira Caine (eski adı Shakira Baksh) ile 1973 yılında dünyevine giren oyuncunun, bu evlilikten Natasha adında bir kızı ve üç torunu bulunuyor.

“TORUNLARIM İÇİN SONSUZA DEK YAŞAMAK İSTERDİM”

Torun sevgisinin genç kalmasına yardımcı olduğunu dile getiren İngiliz yıldız, “Onların hayatlarında neler yaptıklarını görmek için sonsuza kadar yaşamak istersiniz” dedi.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx