OnePlus Open ilk güncellemesini aldı

OnePlus, katlanabilir akıllı telefon pazarına ilk adımını OnePlus Open ile attı. Hindistan’da cihazın ilk satışı yarın gerçekleşecek olsa da marka, cihazın daha kusursuz bir deneyim sunması için ilk yazılım güncellemesini zaten yayınladı. Bu güncelleme CPH2551_13.2.0.114(EX01) sürüm numarasına sahip ve boyutu 138.25MB.

Güncelleme, OnePlus Open’ın birçok yönünü geliştiriyor. Sistem, iletişim ve kamera üzerindeki iyileştirmeleri içeriyor. İşte bu güncellemeyle gelen değişiklikler:

Eylül 2023 Android güvenlik yaması eklendi. Facebook canlı yayınları için tam ekran düzeni geliştirildi. Yatay modda Bölünmüş Ekran deneyimi artırıldı. Görev çubuğunda son kullanılan uygulamalara erişim kolaylaştırıldı. Bölünmüş Ekran’da üç uygulamanın aynı anda açılması deneyimi iyileştirildi. Kapak ekranındaki yanlışlıkla dokunuşlar, ekran kapalıyken hareket olarak algılanma sorunu giderildi. Ana ekranın dokunma hassasiyeti optimize edildi.

Wi-Fi ağ bağlantıları için stabilite ve uyumluluk artırıldı. Bluetooth bağlantıları daha stabil hale getirildi ve geniş uyumluluk sağlandı. IR Uzaktan Kumanda kullanım deneyimi iyileştirildi.

OnePlus Open ilk güncellemesini aldı

Kamera konusunda, zoom seçenekleri için eşdeğer odak uzaklıklarını gösterme özelliği eklendi. Kamera ayarlarında varsayılan geniş açılı odak uzunluğunun değiştirilmesine olanak tanındı. Dolby Vision efektleri geliştirildi. Fotoğraf ön izlemeleri için önizleme küçük resimleri artırıldı. Deklanşör düğmesiyle video çekme deneyimi geliştirildi. Kamera performansı ve stabilitesinde genel iyileştirmeler yapıldı. Video çekme performansı artırıldı. Arka kamera kullanırken fotoğraf kalitesi iyileştirildi.

Cihaz şu anda sadece incelemeler için seçilmiş kişilerde bulunsa da, bu güncelleme yakın zamanda gönderilecek olan yeni cihazlara da yüklenecek. Cihazı ilk kez açtığınızda bu güncellemeyi almanız muhtemel.

Bu arada, bu cihazın incelemelerinin yanı sıra kullanıcı geri bildirimlerine göre de ilerleyen zamanlarda daha birçok güncelleme alması bekleniyor. OnePlus, kullanıcı deneyimini her zaman ön planda tutarak, cihazların maksimum performansla çalışmasını sağlamayı hedefliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx