Toksikliğin Kitabını Yazan Kısmetse Olur Melis ve Sevgilisi Reşit Bozdağ’dan Yılın ‘En Toksik’ Şarkısı!

Toksikliğin kitabını yazmış Kısmetse Olur Melis ile evli sevgilisi Reşit Bozdağ, yine ve yeniden barışmalarının ardından her delikten çıkmaları yetmiyormuş gibi bir de müzik piyasasına el atmaya karar vermişlerdi. Geçtiğimiz saatlerde, Reşit Bozdağ, yeniden seslendirdiği, Melis’in de klibinde oynadığı Jale’den bir kesit paylaştı.. Paylaşmaz olaydı!

Bundan yıllar önce sadece Kısmetse Olur’la değil, Kısmetse Olur’un ‘bela’ yarışmacısı Melis Buse Betkayan’la da tanışmıştık hatırlarsanız. İleride neler yaşanabileceğinin sinyalini, kendisi deli dolu halleriyle vermişti fakat evli sevgilisi Reşit Bozdağ ile yaşadıkları göz önüne alındığında bu kadarına hazırlıklı olmamız gerektiğini bilmiyorduk tabii…

Konu aşka gelince, evli ve üç çocuk babası TikTok fenomeni Reşit Bozdağ’ı seçen, seçimiyle de toksik ilişkide çıtayı arşa taşıyan Melis, darp edildiği, hakaretlere ve şantajlara uğradığı inanılmaz bir ilişki yaşadı.

Olaylar bir noktada kopunca, geçtiğimiz aylarda kesin olarak ve son kez bu ilişkinin bittiğini söylemişlerdi… Fakat ikilinin bir dargın bir barışık olmasına ve ettikleri her lafı aynen geri yutmasına o kadar çok alışmıştık ki inanmadık!

Ve haklı da çıktık… Melis Buse Betkayan ve Reşit Bozdağ yine ve yeniden barıştıklarını açıkladı! Üstüne bir klip çekiminden fotoğraflar paylaşarak, her delikten çıkmaları yetmemiş gibi bir de müzik piyasasına giriş yaptıklarını duyurmuşlardı.

O klip çekiminin sebebi geçtiğimiz saatlerde belli oldu… Reşit Bozdağ, kendisinin yeniden seslendirdiği, Melis Buse Betkayan’ın da klibinde yer aldığı Jale’den bir kesit paylaştı.

Paylaşmaz olaydı! Fakat olan oldu, bu kulaklar bunu da duydu! ?

1. Gelin, bu şahane şarkıya kim ne demiş beraber bakalım! ?

2. ?

3. ?

4. ?

5. ?

6. ?

7. ?

8. ?

9. ?

10. ?

11. ?

12. ?

13. ?

14. ?

15. ?

16. Siz ne düşünüyorsunuz? Hadi yorumlarda buluşalım!?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir